Testowe zmiany na ul. Wajdeloty

Opublikowano 4 czerwca 2020

Szanowni Państwo,
w dniach 11-14 czerwca br. planowane jest zamknięcie dla ruchu samochodowego ul. Wajdeloty na odcinku od ul. Aldony do ul. Grażyny.
Ul. Wallenroda stanie się na ten czas ulicą dwukierunkową (w połowie odcinka zapewniona zostanie mijanka).

Na ten okres planowane są zmiany w organizacji przestrzeni na zamkniętym odcinku ul. Wajdeloty – jezdnia stanie się deptakiem, a chodniki i miejsca parkingowe zostaną zamienione w ogródki gastronomiczne.

https://www.gdansk.pl/…/na-dlugi-weekend-od-11-do-14-czerwc…

Po zakończeniu okresu testowego Gdański Zarząd Dróg i Zieleni planuje przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców i zebranie ich opinii na temat zaproponowanych zmian oraz ewentualnej możliwości wydłużenia takiego rozwiązania do końca okresu wakacyjnego (wrzesień lub październik).

Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny, niezależnie od planowanej ankiety, z uwagą przeanalizuje wszelkie głosy mieszkańców odnoszące się do planowanych zmian.
Jeżeli chcielibyście Państwo przekazać swoje opinie, powiedzieć nam czy takie rozwiązanie jest Państwa zdaniem dobre, a może macie jakieś uwagi do zaproponowanych rozwiązań lub obserwacje poczynione podczas zaplanowanego testu, to prosimy o ich przesłanie na adres mailowy
📧 rada@wrzeszczdolny.org

Prosimy o podanie w przesyłanych wiadomościach, czy jesteście mieszkańcami, użytkownikami lokali handlowych/usługowych w tym rejonie, czy jesteście konsumentami i korzystacie z oferty lokali działających w tym miejscu.

PLANSZA 1
PLANSZA 2,3

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"